
Община Благоевград модернизира системата за сметосъбиране с близо 40 хил. нови съда
- 27 Октомври 2025 | 17:16
- 1 коментара
С 39 300 нови сметосъбиращи съда Община Благоевград ще подобри управлението на отпадъците и ще създаде предпоставки за по-активно разделно събиране. Целта е да се намали количеството депонирани отпадъци и да повиши еколо...















