
БСП подаде сигнал до ОЛАФ по случая „Ало, Банов съм“
- 04 Февруари 2019 | 17:06
- 0 коментара
БСП подаде сигнал до ОЛАФ, чрез представителството на Европейската комисия в София, по случая "Ало, Банов съм".
Сезирана е и главна прокуратура, респективно специализираната прокуратура, съобщи пред жу...






