
След два месеца у дома: По -малко от половината родители в Симитли пуснаха децата си на градина
- 03 Юни 2020 | 10:25
- 0 коментара
37,5% посещаемост на детските градини в община Симитли в първите два дни, след като заведенията бяха отново отворени.
След дълга пауза, от вчера, детските градини в община Симитли, отвориха врати при максимална органи...






