
Мъж се самоуби, скачайки от втория етаж на болница
- 22 Април 2020 | 12:00
- 0 коментара
47-годишен мъж е починал, след като е паднал от втория етаж на МБАЛ „Св. Петка“, съобщиха от полицията във Видин. Сигналът е подаден на 21 април.
Тялото било открито върху бетонните плочки в двора на лечеб...






