
Кметът инж. Р. Томов с приз от Синдиката на българските учители
- 24 Декември 2020 | 14:35
- 1 коментара
Управникът на Благоевград инж. Румен Томов е сред отличените в 14-ия конкурс „Кмет на годината“, организиран традиционно в навечерието на Коледа от Синдиката на българските учители при КНСБ. Това е най-значим...







