
Георги Марков-бивш служител на МВР- Благоевград: Лошо е финансовото управление на МВР
- 06 Ноември 2015 | 13:53
- 0 коментара
Лошо е финансовото управление на МВР, бюджета не отива по предназначение. Това каза за „Фокус” Георги Марков-бивш служител на МВР, един от създателите на Синдикалното дружество в Благоевград, който бе един о...






