
Борисов в Сандански :" Ако си слаб, никой не те кани"
- 25 Февруари 2018 | 13:13
- 0 коментара
"Неформалните срещи на лидерите от ЕС са като контролните футболни срещи. Ако си слаб, никой не те кани", каза Борисов пред младежите по повод визитата си в Брюксел през миналите дни.
"Ние можем да помогнем на Скопие ...






