Намерени резултати за: "си слаб"

Борисов в Сандански : Ако си слаб, никой не те кани
Борисов в Сандански :" Ако си слаб, никой не те кани"
  • 25 Февруари 2018 | 13:13
  • 0 коментара
"Неформалните срещи на лидерите от ЕС са като контролните футболни срещи. Ако си слаб, никой не те кани", каза Борисов пред младежите по повод визитата си в Брюксел през миналите дни. "Ние можем да помогнем на Скопие ...
TOP