
Спряха дейността на две сечища в Благоевградско
- 17 Април 2022 | 11:30
- 2 коментара
Екип на Изпълнителна агенция по горите, съвместно със горски инспектори на Регионална дирекция по горите – София и в присъствието на служители на община Белица са извършили проверки на два обекта за добив на дървес...






