
След кризата с водата: Въздухът в Перник е отровен със серен диоксид
- 15 Януари 2020 | 12:58
- 0 коментара
Въздухът в Перник е отровен със серен диоксид, а от РИОСВ препоръчват на местните да не излизат от домовете си или от работните помещения. Училищата са инструктирани да преустановят часовете по физическо възпитание ...






