
Температурата в офиса е сексистка
- 05 Август 2015 | 08:42
- 0 коментара
Източник: Thinkstock/Guliver
Климатиците в офисите са настроени сексистки и се съобразяват повече с предпочитанията на мъжете, а не с метаболизма на жените, пише в. "Ню Йорк таймс".
Холандски учени, водени ...






