
Монтираха станция за сгъстен въздух в Тубдиспансера в Благоевград
- 27 Март 2020 | 15:53
- 0 коментара
С решение на Кризисния щаб на община Благоевград в Специализираната болница за активно лечение на пневмо-фтизиатрични заболявания /бивш Тубдиспансер/ вече е монтирана висококачествена станция за сгъстен въздух...






