
Ген. Мутафчийски: Нищо не е свършило
- 22 Април 2021 | 10:33
- 0 коментара
Не трябва да се сваля бдителността, въпреки добрите тенденции. Това заяви началникът на ВМА проф. Венцислав Мутафчийски на седмичния брифинг на здравните власти.
Според него все още има риск здравната система да бъде ...






