
Младежи от Банско и Разлог получиха свойте сертификати - Вече живеем по-здравословно
- 19 Юли 2018 | 10:29
- 0 коментара
След завършване на обученията по проект „Обичам живота, живея здравословно” ръководния и експертния екипи раздадоха сертификатите на всички участници на специално организирана среща в Клуб Хотел Мартин, гр. Б...






