
Свалят сръбското знаме от общинска сграда в Благоевград
- 29 Декември 2023 | 15:23
- 0 коментара
Махат сръбското знаме окачено на общинска сграда в Благоевград. То се вее на заседателната зала на общинския съвет в центъра на града, след като бе открито почетно консулство на Сърбия,което е регистрирано на този адрес....






