
Свалените от власт екскметове на Банско, Гърмен и Сандански се регистрираха на борсата
- 12 Декември 2019 | 08:48
- 5 коментара
Бившите вече общински кметове в Пиринско масово са се регистрирали на борсата като безработни, за да получават обезщетение. То ще бъде в продължение на 1 календарна година от регистрацията им в съответното Бюро по труда ...






