
Кметът К. Котев целуна ръка на Неврокопски митрополит Серафим, ориса санданчани със здраве и късмет
- 01 Януари 2019 | 15:33
- 1 коментара
Кметът Кирил Котев целуна ръка на Негово Високопреосвещенство Неврокопски митрополит Серафим по време на празнична литургия отслужена в храм "Св. вмчк. Георги" на Сандански.
Малко, след това градоначалникът ориса санд...






