
Мъж е самокатострофирал на пътя между Добринище и Банско
- 13 Януари 2015 | 12:30
- 0 коментара
Мъж е самокатострофирал на пътя между Добринище и Банско. Пострадалият е с леки охлузвания по тялото, но без опасност за живота. Има и материални щети. Най-вероятно мъжът е изгубил управление над автомобила си.
Инциде...






