
Витанов алармира: Проблемите с „Омикрон“ ще започнат след Ивановден
- 10 Декември 2021 | 13:11
- 0 коментара
Щом като „Омикрон“ не е влязъл до Никулден, той няма време да стане доминантен до Коледа и Нова година. Все пак му трябва някакво време, като влезе в държавата да се развихри и да измести текущия вариант...







