
Сръчни ръчички украсиха в мартенска премяна центъра на Симитли
- 29 Февруари 2020 | 13:20
- 0 коментара
Баба Марта обагри още в ранни зори центъра на Симитли с бели и червени цветове. Дърветата пред общинска администрация бяха украсени с конците, символ на здравето и късмета.
Ученици от СУ „Св. Св. Кирил и Методий...







