
Код - жега! Ромчета се изкъпаха във фонтаните насред центъра на Благоевград
- 06 Юли 2020 | 16:33
- 2 коментара
Ромчета си спретнаха баня за чудо и приказ цъмбуркайки във фонтаните насред центъра на Благоевград, видя репортер на Pirinsko.com
За да избягат от убийствените горещини днес те не само, че влязоха във водата да с...







