
Кметът Илко Стоянов посрещна танцьорите от Ансамбъл „Пирин“ на родна земя
- 03 Май 2022 | 13:47
- 0 коментара
Кметът на Благоевград Илко Стоянов се срещна с танцьорите от Ансамбъл „Пирин“, представили достойно Благоевград и България по време на Международен фестивал “Лазги денс” в Узбекистан.
В знак на...








