
Бившият губернатор Димитър Димитров назначен за гл. секретар в РИОКОЗ-Благоевград
- 02 Юни 2015 | 09:17
- 0 коментара
Бившият областен управител на Благоевград Димитър Димитров бе назначен за главен секретар в РИОКОЗ, съобщава Струма.
Той започна работа на новото поприще от вчера, но предстои да се яви и на конкурс за вакантната ...






