
С успех приключи кампанията „Банско рециклира“
- 04 Декември 2021 | 12:18
- 0 коментара
Кампанията за разделно събиране на стъкло „Банско рециклира” завърши с много добър резултат, съобщиха от пресцентъра на Общината. За два месеца бяха събрани над 2 500 кг стъклени отпадъци, които отговарят на ...







