
Министърът на МРРБ Петя Аврамова открива реновираната сграда на Областна администрация в Благоевград
- 14 Октомври 2018 | 16:13
- 0 коментара
Министър Петя Аврамова открива ремонтираната сграда на Областна администрация – Благоевград.
Министърът на регионалното развитие и благоустройството ще пререже символично лентата, заедно с губернатора Бисе...






