
Започна рекултивацията на депо за отпадъци край Благоевград
- 07 Септември 2021 | 13:51
- 0 коментара
Със символична първа копка започна рекултивацията на благоевградското депо за неопасни отпадъци.
Проектът предвижда техническа рекултивация на Клетка 3 на общинското депо. При изграждането на новото депо в клетката, к...






