
Регистрирането на нова кола вече ще е в транспортното министерство
- 31 Май 2018 | 22:29
- 0 коментара
Регистрирането на нова кола вече ще става в транспортното министерство, а не в КАТ, както беше досега. Мярката е залегнала в новия пътен закон. Тази идея е била обсъдена по време на днешното заседание на междуведомст...






