
Петрички лекар е по добре след втората ваксина срещу Ковид-19
- 22 Януари 2021 | 09:17
- 0 коментара
Петрички лекар е получил силно втрисане и обилно изпотяване след втората ваксина срещу Ковид-19, научи “Струма”. След няколко часа симптомите са отшумели и състоянието на доктора се е нормализирало. Интересно...






