
Дупничани в паника заради растящия брой на болни от Ковид-19
- 30 Октомври 2020 | 11:18
- 0 коментара
Страх обзе дупничани заради растящия брой на болни от Ковид-19. Пред спешния кабинет на общинската болница в Дупница в сряда срещу четвъртък през нощта се е образувала опашка от пациенти, които потърсили помощ, прит...






