
Градският парк в Добринище се превръща в райско кътче
- 10 Декември 2014 | 17:51
- 5 коментара
Първа копка на Градския парк в Добринище, бе направена днес от кметът на община Банско Георги Икономов.
На събитието присъстваха министърът на земеделието и храните Десислава Танева, Областният управител на Благоевгра...






