
Таксиметраджиите в Благоевград искат удължаване на разрешителните им до края на август, заради Ковид-19
- 29 Юни 2020 | 08:27
- 0 коментара
Да се удължат разрешителните им за таксиметрова дейност до края на август, искат таксиметрови превозвачи в Благоевград. В подписка до председателя на ОбС Андон Тодоров те припомнят, че заради усложнената епидемична обста...






