
Единадесетокласници от СУ Симитли разговаряха на тема "Здравословно хранене и диети"
- 23 Ноември 2022 | 10:33
- 0 коментара
На 18.11.2022 г. се проведе среща, на която ученици от 11. "А" клас представиха презентация на тема "Здравословно хранене и диети".
На срещата присъстваха г-жа Янкова - директор на СУ "Св. Св. Кирил и Методи...









