
Нова група „Свободни демократи“ се ражда в ОбС – Благоевград с председател К. Ханджийски
- 14 Април 2020 | 21:40
- 10 коментара
Нова група „Свободни демократи“ се сформира днес в ОбС – Благоевград. Заявление за учредяването й внесе вчера Калоян Ханджийски в качеството на неин председател. Това е петата група в местния парламент ...







