
Венци Стефанов: Радвам се, че премиерът се намесва, ще има по-малко задкулисие
- 14 Юли 2019 | 23:41
- 0 коментара
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов остана доволен от успеха на "белите" с 3:2 срещу Витоша (Бистрица). Той коментира и срещата на шефовете на родните грандове с премиера Бойко Борисов преди седмица.
"Решил съм д...






