
Кметът д-р Атанас Камбитов: Община Благоевград има ясна стратегия за развитието на туризма
- 22 Юни 2015 | 21:35
- 0 коментара
Министърът на туризма Николина Ангелкова и кметът на община Благоевград д-р Атанас Камбитов бяха домакини на среща- дискусия за развитието на туризма в Благоевград и региона. Гости на събитието, което се състоя в зала &b...






