
В Сандански за XXII-ри път се проведе колопоход „Не на наркотиците“
- 16 Септември 2017 | 15:05
- 0 коментара
За XXII- ри път в Сандански се проведе колопоход под мотото „Не на наркотиците“, част от кампанията „Стани независим. Бъди свободен“. Той е част от редица събития, които започнаха още в 10:00 ч. н...






