
Лекари едва не убили 3-годишно момиченце заради пъпка от комар
- 26 Август 2019 | 11:54
- 0 коментара
Майка обвинява Спешния център в Червен бряг, че са обезобразили 3-годишната ѝ дъщеричка.
,,Имаше пъпка на ръчичката заради ухапване от комар, но тя я беше разранила, защото постоянно я чоплеше, при което я завед...






