
Глобиха министъра на културата, пушил на работното си място
- 09 Април 2020 | 15:28
- 0 коментара
Министърът на културата Боил Банов е бил глобен за тютюнопушене на работното си място, съобщава Нова ТВ.
Столичната Регионална здравна инспекция му е съставила акт по сигнал на гражданин.
Нарушението е извършено по...






