
Глобиха 300 лв. санданчанин, псувал и уволнявал полицаи
- 12 Ноември 2014 | 11:49
- 0 коментара
Административно наказание глоба в размер на 300 лева по Указа за борба с дребното хулиганство наложи на Владимир Димитров съдия Катя Сукалинска в Районен съд – Сандански, съобщи Струма.бг.
В съдебна зала Д...






