
Психолози работят с ученици в Благоевград след смъртта на 16-годишно момиче
- 26 Май 2026 | 14:57
- 0 коментара
В предходните два дни са проведени разговори с директори и учители за организиране на среща с психолозите, назначени в училищата, с цел изработване на механизъм за това как да посрещнат учениците в първия ден след п...














