
Психолог: Селфи манията е обявена за психиатрично заболяване
- 30 Юли 2019 | 11:43
- 1 коментара
Селфи манията вече е обявена за психиатрично заболяване в САЩ, коментира психологът Полина Василева.
По думите ѝ до инцидентите заради селфита се стига заради търсенето на „лесна” известност...






