
Започва пръскането срещу насекоми и гризачи в Симитлийско
- 16 Април 2020 | 10:20
- 0 коментара
Общинска администрация – Симитли започва ежегодната дезинфекция, дезинсекция и дератизация на обществени сгради, зелени площи и паркове на територията на общината.
Обработката се извършва с цел опазване здравето...







