
Кметовете на Благоевград и Симитли се включиха в протестните действия с искане за втора кабинка в Банско
- 17 Февруари 2015 | 19:47
- 0 коментара
За трети път тази година Банско излезе на протест с искания за развитие на ски зоната и построяване на втора кабинкова линия
С протест и затваряне на главен път Е-79, за трети път жителите на община Ба...






