
Протестиращи към депутатите: Все повече ТЕЦ-ове горят боклуци
- 07 Февруари 2020 | 09:46
- 0 коментара
Активисти на „Грийнпийс”, облечени като бели дробове, посрещнаха депутатите със силна кашлица, пусната по звукова система. Демонстрантите са и с маски срещу мръсния въздух.
Чрез протестната си демонстрация...






