
Прокопаха първите метри от най-дългия тунел у нас
- 24 Октомври 2019 | 12:21
- 0 коментара
10-ина метра от най-дългия у нас тунел “Железница” на АМ “Струма” вече са прокопани, днес се укрепваше вече изкопаното, съобщава БГНЕС.
Въпреки че АПИ вчера обяви началото на прокопаването...






