
60 деца в Благоевградско се хранят по Програма „Топъл обяд”
- 03 Април 2022 | 11:00
- 0 коментара
Програма „Топъл обяд” се реализира за 18-та поредна година. Стартира през 2004 г. и до момента е предоставила безплатна храна на общо 20 448 нуждаещи се деца от цялата страна. Финансовият ресурс, необходим за...







