
Над 200 деца от Банско се записаха за плуване по тазгодишната програма „Здравей лято”
- 15 Юли 2021 | 12:20
- 2 коментара
Над 200 деца от гр.Банско се записаха за плуване по тазгодишната програма „Здравей лято” на МКБППМН, финансирана от Община Банско. В продължение на пет дни те се обучаваха от квалифицирани инструктури не само...






