
Агенцията по приватизация проверява “Благоевград БТ”
- 15 Януари 2019 | 15:30
- 0 коментара
Повече от половината работещи в Благоевград БТ са подписали заявленията за доброволно напускане срещу обезщетения от работодателя, предаде БНР.
По Кодекса на труда срокът е едноседмичен, но някои твърдят, че са били п...






