
Малките еколози на Сандански учиха как да пазят природата
- 11 Юни 2026 | 11:00
- 0 коментара
С много усмивки, любопитство и желание за нови знания премина срещата между учениците от клуб „Млад еколог“ към Трето ОУ „Христо Ботев“ и представители на Югозападни Еко Инсталации....
























