
Премахват принудително старите автомобили от паркингите и улиците в Благоевград
- 13 Май 2021 | 12:31
- 0 коментара
В Благоевград започна акция на общината и полицията за принудително премахване на излезли от употреба автомобили от улиците и тротоарите.
Акцията ще продължи до пълното изчистване на града от стари коли. През следващи...







