
Скандал: Лекари от Банско прикривали 50 души със симптоми на КОВИД 19
- 01 Април 2020 | 12:04
- 7 коментара
Медици от Банско прикривали случаи на 50 души в курортния град със симптоми на вирусно заболяване по време на карантината. Това стана ясно по време на сутрешния брифинг на Националния оперативен щаб в Министерския с...






